Doučování

Přečtěte si recenze a zkušenosti dalších studentů. Ověřené recenze jsou označeny

 

Kubu a jeho způsob doučování vřele doporučuji! Syn ho využil již několikrát a vždy mu pomohl. Videa jsou srozumitelná, postup doučování se zápisky a příklady je na pochopení látky ideální. Skvělý je i jeho osobní přístup. Moc děkujeme :o)

Nejlepší doučování co jsem kdy měl! Kubovy videa jsou velmi dobře zpracované a srozumitelné. Minulý rok mi pomohl s deskriptivní geometrií a letos se stavební mechanikou. Kubu můžu všem vřele doporučit!

Chtěl bych poděkovat Kubovi za perfektní doučování ze stavební mechaniky a konstruktivní geometrie. Videa a různé podklady společně s úkoly měl velmi kvalitně zpracované a moc mi to pomohlo. Všem Kubovo doučování doporučuji.

Kubu mohu jen a jen doporučit. Jsem studentkou ČVUT (ekonomika a management ve stavebnictví) a rozhodně pro mě první semestr nebyl vůbec lehký, jelikož jsem z Obchodní akademie, a tak pro mě bylo dost předmětů velkou neznámou. Díky Kubovi jsem však úspěšně zvládla konstruktivní geometrii. Videa jsou velmi srozumitelná a plná důležitých, užitečných a především srozumitelných informací, které nám nikdo z profesorů ani neřekl, jelikož počítají s tím že to všichni znají nebo vědí… Kuba má nejen skvělá videa, ale je také velmi ochotný s čímkoliv pomoci a poradit. Doporučuji se na něj obrátit všemi deseti, rozhodně vám pomůže.

Doučování od Kuby je skvělý. Na začátku semestru jsem nechápala stavební mechaniku. Díky videím od Kuby jsem zjistila, že to není až tak těžké a začalo mě to i bavit. Všechno skvěle a jednoduše vysvětlí, navíc má opravdu zájem o to, zda to chápete. Doporučuji všem!

Ráda bych touto cestou vyjádřila obrovské díky Jakubovi za doučování mého syna. Pomohl mu pochopit komplikované příklady , ale i základy z matematiky. Díky jeho názorným videím syn matematiku opět zvládá.

Měl jsem štěstí ze jsem konečně našel někoho kdo mi dokázal pomoct přesně s tím co jsem potřeboval. Minulý rok to byla deskriptivní geometrie a tento rok matematika. Všechny problémové věci, kterým jsem úplně nerozuměl mi byly pomocí různých zjednodušení přiblížené a mnou pochopené. Děkuju ze skvělou spolupráci a zájem věci zlepšit.

Chtěla bych poděkovat Jakubovi za perfektně odvedené doučování ze stavební mechaniky, vysoká úroveň připravených výukových videí a rychlá zpětná vazba. Synovi doučování moc pomohlo, všem mohu jen doporučit.

Doučování pro mě bylo přehledné a lehce pochopitelné, z videí jsem vždy pochopil dané téma. Všem mohu doučování od Kuby doporučit.

Parádní doučování Stavební mechaniky. Na začátku jsem nerozuměl tomuto předmětu hlavu ani patu a ve škole se trápil. Kuba mi ukázal, jak se na tento předmět podívat úplně z jiné stránky a pomocí několika srozumitelných a dopodrobna vypracovaných videí jsem tento předmět absolvoval za 1. S doučováním jsem byl naprosto spokojen a Kubu můžu všem vřele doporučit.

Nevěděla jsem si rady s příklady ke zkoušce a Kuba mi velice pomohl. Na dané téma měl natočené video s vysvětlením postupu, díky kterému jsem to pochopila během pár minut :) Super vysvětleno. Jsem ráda, že vím, kam se můžu obrátit o radu. Děkuji!

Skvělé doučování matematiky! Bylo opravdu užitečné a efektivní. Kuba je schopný vysvětlit obtížné koncepty srozumitelným způsobem: Velmi mi to pomohlo zlepšit se v matematice. Děkuji za skvělou podporu!

Napište recenzi

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Co očekávat

  • Mé slovo platí

  • Přátelská atmosféra a podpora

  • Srozumitelnost, názornost a lidskost

  • Bez neuchopitelných definic a složitostí

  • Cílem budou Vaše skvělé výsledky

Chcete se dozvědět více?..

Napište mi na níže uvedený email, rád si s Vámi minimálně zavolám. V některých případech dokážu už při prvním telefonátu poznat, co konkrétně by bylo třeba udělat ve Vaší situaci.

I kdybychom se na výuce nedomluvili spolu, třeba pro Vás budu mít (na základě zkušeností s předchozími desítkami studentů) tipy, které Vám i tak pomohou.

Děkuji Vám za čas strávený na této stránce. Pokud jste se dočetli až do tohoto místa, možná přemýšlíte, jak zařídit, aby se Vám tento čas vrátil v podobě lepších studijních výsledků Vás nebo Vašich dětí.

Rád Vás uslyším a věřím, že pro Vás dokážu být přidanou hodnotou při Vašem studiu.

Ing. arch. Jakub Menšík