O mně

Vystudoval jsem obor Architektura a stavitelství na fakultě stavební ČVUT. A postupně jsem čím dál tím více zjišťoval, že jednou z mých nejsilnějších stránek je výuka a lektorování. Určitě si mě ale nepředstavujte jako někoho, pro koho je matematika, deskriptiva a excel jedinou životní náplní :-) Mojí specializací je spíše vzít něco (na první pohled) hodně složitého a jednoduše to vysvětlit.

Pokud zrovna nepomáhám studentům, rád trávím čas s manželkou a s našimi dvěma dětmi, rád si zahraju na klavír nebo kytaru, miluji volejbal, kolo, poznávání nových míst a zákusky s kopcem šlehačky :-)

Co očekávat

  • Mé slovo platí

  • Přátelská atmosféra a podpora

  • Srozumitelnost, názornost a lidskost

  • Bez neuchopitelných definic a složitostí

  • Cílem budou Vaše skvělé výsledky

Chcete se dozvědět více?..

Napište mi na níže uvedený email, rád si s Vámi minimálně zavolám. V některých případech dokážu už při prvním telefonátu poznat, co konkrétně by bylo třeba udělat ve Vaší situaci.

I kdybychom se na výuce nedomluvili spolu, třeba pro Vás budu mít (na základě zkušeností s předchozími desítkami studentů) tipy, které Vám i tak pomohou.

Děkuji Vám za čas strávený na této stránce. Pokud jste se dočetli až do tohoto místa, možná přemýšlíte, jak zařídit, aby se Vám tento čas vrátil v podobě lepších studijních výsledků Vás nebo Vašich dětí.

Rád Vás uslyším a věřím, že pro Vás dokážu být přidanou hodnotou při Vašem studiu.

Ing. arch. Jakub Menšík